צרו עימנו קשר

בית גבריאל בכנרת, ד.נ. עמק הירדן 1513200
טלפון ראשי: 04-6751175
פקס: 04-6751187
דוא”ל: bg@betgabriel.co.il

כרטיסי קולנוע

הזמנה מתבצעת באמצעות האתר או הקופה. לא ניתן לרכוש כרטיסים לסרטים בטלפון. בימי שלישי הטבת שלישי בשלייקס עם הצגת תעודת זהות / אזרח ותיק.

ימים ושעות פתיחה:
בית גבריאל פתוח כל ימות השבוע מ-10:00 בבוקר ועד תום פעילות הסרטים והאירועים.
מומלץ להתעדכן בשעות ההקרנה והפעילות באתר.

חניה:
במקום חנייה מוסדרת, כולל חניות נכים ונגישות. 

מידע על "חדר השלום"

 “חדר השלום” :
החדר בו אושרר הסכם השלום בין ישראל לירדן (1994) כחודש לאחר מועד חתימת הסכם השלום בערבה . החדר המרגש הינו מיני מוזיאון בו מוצגות מתנות שהתקבלו במסגרת הארוע, תמונות וסרטון קצר.

לביקור קבוצות  בתשלום, יש לתאם מראש בטלפון של מזכירות בית גבריאל: 04-6751175 . פקס: 04-6751187

 

מידע למוגבלי שמיעה:
במסגרת הסדר פשרה (ת”צ 67813-12-14 גרנות נ’ גלובוס מקס ואח’) נקבע כי אם יש לך מוגבלות בשמיעה זכותך לקבל עד שני כרטיסים בחינם ביום לכל סרט ישראלי או מדובב המוקרן בקולנוע. ההטבה מותנית בהצגת תעודת חבר באחת העמותות הבאות בצירף תעודה מזהה: אגודת החירשיםבישראל, בית מיחא, בקול-ארגון כבדי שמיעה ומתחרשים,שמע,AV ישראל או תעודה על זכאות לסל שירותי תמיכה לתקשורת ממשרד הרווחה בגין חרשות\לקות שמיעה או מסמך אישור רופא או קלינאית תקשורת בנוסח המצורף מטה.

אדם עם לקות שמיעה החבר\ה באחת מהעמותות המפורטות מעלה ו\או נושא\ת מסמך האישור הרופאי הינך זכאי\ית לקבל עד שני כרטיסים ביום,האחד לשימושך האישי והשני לשימושו של אדם נוסף שיצטרף אליך לבילוי בקולנוע ויצפה איתך בסרט. 

חל איסור על מכירת הכרטיסים או העברתם לאדם אחר.

הזכאות לכרטיסים בתוקף עד לתאריך  2020\08\31

יובהר כי בתי הקולנוע יהיו רשאים לוודא כי אדם שנכנס לצפות בסרט הוא אכן אדם שזכאי להטבה האמורה ולא יהיה בכך ו\או בדרישת הצגת התעודה בקופה, משום אפליה לפי חוק השיוויון, תקנות נגישות לשירות או כל דין אחר

עקבו אחרינו בפייסבוק