"סאמר גרוב" // הדג נחש, מוש בן ארי, התקווה 6 בערב אחד!

"סאמר גרוב" // הדג נחש, מוש בן ארי, התקווה 6 בערב אחד!

אמפי דשא בית גבריאל, צומת צמח 2.6.17 יום ו' בשקיעה

לאחר שתי עונות הופעות מוצלחות של קבוצת זאפה באמפי דשא בית גבריאל בחודשי הקיץ, עונת ההופעות השלישית בלוקיישן הקסום שעל שפת הכנרת תיפתח עם פסטיבל "סאמר גרוב".

הפסטיבל החדש יושק ב2.6.17, יום ו' שלאחר חג שבועות ויהפוך למסורת שנתית שמביאה מידי פתיחת עונה בשורה חדשה לצפון עם ליינאפ גרובי עוצמתי – כולם על במה אחת בערב אחד ומיוחד.

הפסטיבל יתחיל עם שקיעה ויכלול סדרת הופעות של האמנים וההרכבים המובילים: הדג נחש, מוש בן ארי, התקווה 6.

הדג נחש

הלהקה המצליחה ואהובה בישראל עם 20 שנות פעילות רציפה, 8 אלבומים.
כל תואר אפשרי מלהקת השנה, שיר השנה, 3 פעמים ברציפות הוכתרו כלהקה האהובה ביותר על בני הנוער והחיילים, אלבומי זהב ואלבומי פלטינה ושירים שהם חלק חשוב מפס הקול הישראלי. ובקרוב – אלבום חדש בדרך.
מאז ומתמיד הקפידו הדג נחש להרים את הראש ,להביט מסביב ביושר ולתרגם את מה שהם רואים ומרגישים לאמירה סובייקטיבית אך כנה. אמירה שעם השנים והאלבומים הפכה את הדג נחש ללהקה שההוויה הישראלית שלה היא מובהקת, אותנטית וישירה. זהו גם סוד ההצלחה שלהם

מוש בן ארי

כבר כמעט שני עשורים שמוש בן ארי הוא חלק בלתי נפרד מהמוסיקה הישראלית עם גרוב ייחודי לו. מרגיש כאילו המוסיקה של בן ארי נמצאת איתנו מאז ומעולם, מלווה דור שלם ומגדלת דור חדש שאימץ את שיריו. נטו מוסיקה, רגש, קולנס ושמחה הם מה שגורמים לקהל האדיר שלו ללכת איתו את הדרך כבר כמעט 20 שנה.
מוש והלהקה יבצעו מרשימת הלהיטים האינסופית בעיבודים בלתי נשכחים: "יה" , "הנה הוא בא" , "כמו בחיים" , "ואיך שלא", "Jah is one" , "עוד היום" , "משא ומתן", "את", "דרך", "מה עושים" , "תני לי סימן" , "שיר למעלות" , "אנצל" , "רסיסים" , "בטח שאבוא", "תן תכוח" סתכל לי בעיניים", "פתאום"  "פרח" וזו רק ההתחלה...
ובנוסף, מוש והתקווה 6 ישתפו פעולה יחד על במת הפסטיבל.

התקווה 6

סוגרים שנתיים חלומיות ,שהחלו עם האלבום המדובר והמצליח  "הכי ישראלי" ששבר שיאי להיטים מאלבום אחד, 5 להיטים ברצף: עוד פעם פעם, הכי ישראלי, בעולם שלה,מה שיהיה יהיה השיר המושמע ביותר בגלגלצ בשנה החולפת ו- שימי לי עוד רום ההימנוני כמובן.
הרצף המשיך גם עם הסינגלים  ששוחררו  מתוך האלבום שיצא "הכל עוד לפני": "משהו נעים לנשמה" ,"קופנגן"  עם אינפקטד מאשרום, "שים עין עלינו" הדואט  עם מוש בן ארי ו"הכל עוד לפני".כל אלה תיחזקו את הצלחת הלהקה ונוכחותה בפסגה,ואת השנתיים של סיבוב הופעות בלתי פוסק, בו לכול ההופעות נמכרו כל הכרטיסים מראש.
ההופעות  של התקווה 6 הן שילוב מושלם של שירים מעולים, כישרון ענק, כריזמה סוחפת, שחרור והרבה שמחה כנה, אותה חלקו עימם מעל 200.000 איש, בהופעות בכל רחבי הארץ.  התקווה 6  נבחרו לאמן האהוב והמבוקש ביותר בקרב מתגייסים וחיילים.
זכו בתואר השיר המושמע ביותר בגלגלצ עם השיר "מה שיהיה יהיה" ונבחרו גם השנה, שנה שנייה ברציפות, לאנשי השנה של המצעדים השנתיים.